Vlakem nechťa

25. duben 2008 | 06.24 |
V noci nám nějaký šmejd (napadá mě samozřejmě spousta příhodnějších, leč nepublikovatelných výrazů) rozbil zrcátko na autě.
zrcátko
Ne omylem, nebyla to nehoda, prostě do něho kopl nohou. Na dveřích zůstal špinavý otisk boty a zrcátko na kusy. Také ukradl kryt kanálu před domem - zjevně doplácíme na to, že se nedaleko nachází ubytovna pro neplatiče. Manžel hned ráno spěchal s autem do opravny, co to ale bylo platno, když jsem zrovna dnes musela s dětmi na kontrolu k paní doktorce do vedlejšího města. Musela jsem tedy jet s holkama vlakem.
vlak
Linda z toho byla poněkud otrávená, Anička se ale na jízdu vlakem těšila. Užívala si jízdu courákem, na každé z oněch pěti zastávek, kde vlak stavěl, zjišťovala, kde to zrovna stojíme a vykládala, že by se ráda svezla pendolinem.
ani
ty tiktaky nikomu nedám
Nadšení z výletu vlakem ji trochu přešlo, když zjistila, že k paní doktorce je to od nádraží pěšky půl hodiny chůze. Po vyšetření jsme měly do odjezdu zpátečního vlaku ještě spoustu času, oběhly jsme tedy pár obchodů (obě dcerunky si u Bati vyškemraly nové boty), zašly si na oběd a hurá zpět na nádraží.
ani
půl hodinky si schrupnu
Vlak jel na čas a po příjezdu do našeho městečka nás čekalo milé překvapení - před nádražím čekal manžel s autem, zrcátko čerstvě opravené.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vlakem nechťa valach ostravski 25. 04. 2008 - 00:14
RE(2x): Vlakem nechťa valach.ostravski 25. 04. 2008 - 00:16
RE: Vlakem nechťa ivana* 25. 04. 2008 - 03:59
RE: Vlakem nechťa samotar®vzpomina.cz 25. 04. 2008 - 05:23
RE: Vlakem nechťa hablina 25. 04. 2008 - 05:49
RE: Vlakem nechťa masha 008 25. 04. 2008 - 08:17
RE: Vlakem nechťa contritus 25. 04. 2008 - 09:30
RE: Vlakem nechťa keigi 25. 04. 2008 - 11:03
RE: Vlakem nechťa sargo 25. 04. 2008 - 12:24
RE: Vlakem nechťa davidhavel 25. 04. 2008 - 14:46
RE: Vlakem nechťa hablina 25. 04. 2008 - 15:51
RE(2x): Vlakem nechťa davidhavel 25. 04. 2008 - 15:58
RE(3x): Vlakem nechťa keigi 25. 04. 2008 - 19:56
RE: Vlakem nechťa milan* 25. 04. 2008 - 23:42
RE: Vlakem nechťa vojtahavel 26. 04. 2008 - 09:08
RE: Vlakem nechťa hablina 26. 04. 2008 - 20:32
RE: Vlakem nechťa markisha®blbne.cz 26. 04. 2008 - 23:11