Sobotní hororstory

14. květen 2016 | 20.47 |

 Musím se vypsat z šoku, co jsem dnes odpoledne zažila.

Někdy v týdnu jsem vzala vysavač, že vyluxuju holčičkám v pokoji (to já občas mívám tyhlety samaritánské choutky) a vysavač nic. Byl zticha.Vůbec se nerozjel, ani nezavrněl. Je to přístroj zánovní, ještě v záruce, koupili jsme ho před necelými dvěma lety v Olomouci. V týdnu se tam nedostanu, tož jsem ho jela reklamovat dnes. Po rodině jsem rozhlásila, že jedu do Olomouce a kdo chce, může jet se mnou, ale přidal se jen Kato. Dálnice byla skoro prázdná, dokonce i v samotné Olomouci byl klid. Vysavač jsem v prodejně předala sympatickému prodavači, Kato pokoukal na nějakou elektroniku. A že si ještě zajedem do Šantovky, když už jsme tady. Fajn, aspoň si koupím něco na sebe, skoro všechna trička se mi přes zimu scvrkla, asi mám zmenšovací skříň nebo co.

Před Šantovkou jsme se poprvé za ten den dostali do kolony aut. Byla to kolona čekající na vjezdu do garáží. Vjeli jsme na zaplněné parkoviště na střeše a měli obrovské štěstí, protože zrovna před námi vyjelo jedno auto, snad nikdy jsem nezaparkovala tak rychle. V Šantovce nás čekalo nefalšované nákupní peklo - lidi byli úplně všude a bylo jich tam moc, moc moc. Byli v obchodech, na záchodech, u jídla....a k tomu v každém obchodě jiná děsivá hudba, horko, suchý vzduch, hluk ventilace či čeho. Vůbec netuším, jak se mi podařilo vybrat tričko, aniž bych u toho omdlela nebo dostala záchvat šílenství. Kato si koupil sluneční brýle, já zasmutnila nad superúžasnou kabelkou, která byla nad mé finanční možnosti, pojedli jsme něco rýžových nudlí u jediného volného lehce upatlaného stolečku a valili dom.

Zpáteční cesta byla kochací a litovací - svítilo slunce, na modrém nebi se bělaly mráčky a v dálce se rýsovaly Beskydy. Hádám, že ten poslední pás hor, co jsme viděli, mohla být i Malá Fatra. A já litovala, že jsem uvěřila předpovědi počasí, která na víkend slibovala zimu a déšť a zrušila výjezd na Základnu.

Za měsíc si pojedu vyzvednout opravený vysavač, tož doufám, že budu mít rozum a jakýmkoliv nákupním centrům se zdaleka vyhnu *tříkrát plive přes rameno a vzývá Satana, aby odstoupil*

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sobotní hororstory epona 15. 05. 2016 - 08:57
RE: Sobotní hororstory eithne 15. 05. 2016 - 09:23
RE: Sobotní hororstory tlapka 15. 05. 2016 - 13:29
RE: Sobotní hororstory sargo 17. 05. 2016 - 21:56
RE: Sobotní hororstory newold®blbne.cz 18. 05. 2016 - 10:03