Listopad

28. listopad 2015 | 16.57 |

 Během podzimu se nic zajímavého nestalo. Tedy krom toho, že jsem opět změnila práci, ale to by bylo na článek pod heslem, ani nevím, jestli se mi ho chce psát.

Nová práce je fajn - v malém obchůdku na náměstí prodávám chleba a rohlíky, plat mám mizerný, ale slušnou pracovní dobu, lehkou práci a milou kolegyni. Je pro mě novou zkušeností do práce se těšit a nechodit domů udřená jako kůň.

Do nové práce jsem si pořídila nový sestřih - prostě jsem šla kolem kadeřnictví, kadeřnice tam zrovna nikoho neměla, tak jsem se nechala ostříhat a světe div se, je to dobré. Krátké tak, že nedám vlasy do culíku, vzadu vystříhané, ale vepředu pořád vypadám jako ženská, sama sobě se tuze líbím (ikdyž Liána tvrdí, že mám vlasy krátké až příliš). Zdá se, že jsem konečně narazila na šikovnou kadeřnici.

Vymknutý kotník mě pořád trápí - už jsou to tři měsíce a pořád pobolívá, pořád se neposadím na paty ani do tureckého sedu, neposkočím, váhu přenáším na zdravou nohu, až mě z toho večer záda bolí.Nemůžu cvičit a fyzička jde do háje, špeky mi narostly i tam, kde jsem je nikdy neměla. Na rehabilitaci jsem prošla snad všemi existujícími procedurami, pomohly hodně, rehabilitační sestřičky si zaslouží pochvalu, byly moc milé a šikovné. Na ortopedii jsem musela doktorce slíbit, že příště, až se mi stane byť i jen malinkatý pidiúraz, nebudu dělat hrdinku a hned přijdu.

A blíží se Vánoce. Místo abych vila adventní věnec, ďubkám písmenka do notebooku. Chjo. První dárky mám vyrobené a nakoupené - letos asi nejvíc dostane babička. Vždycky si vymyslí něco praktického a laciného, já, abych to do Vánoc nezapomněla, dotyčnou věc hned koupím, uklidím do tajné dárečkové schovky a pak žasnu, kolik toho pro ni mám. Dítka píší Ježíškovi přání nákladná a nerozumná, tož to asi nedostanou nic.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Listopad eithne 30. 11. 2015 - 08:48
RE: Listopad boudicca 05. 12. 2015 - 14:07